Hitro in varno nakupovanje

Nakup brez registracije

Dostava

samo 2,90 EUR z ddv
Nad 500 EUR brezplačna
Kontakt
Kontaktirajte nas in z veseljem
vam svetujemo pri nakupu!
Stacionarni:
+386 (0)599 50 700

Za vas smo na voljo v času:
Pon. - Čet. : 9.00 do 18:00 in pet. : 9.00 do 15.00
(preko spleta 24ur)

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver, J4858C (J4858C)

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver, J4858C (J4858C)

Redna cena: 272,06 €

Prihranek: 178,75€ (- 65.70%)

Vaša cena: 93,31 € Cena že vključuje DDV

Preveri dobavo
Dostava samo 2,90 eur z DDV
Pošlji poizvedbo

Tehnične podrobnosti

OpisHP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC, J4858C
Priključki1 LC 1000BASE-SX port; Duplex: full only
ManagmentNE
PerformanseData Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplex
MontažaV prosto SFP mesto na stikalu
Dimenzije5.69 x 1.37 x 1.22 cm (Š x G x V)
Teža0.02 kg
Ostalo62.5/125 µm ali 50/125 µm, Dolžina Kabla: 2-550m je odvisna od tipa optičnega kabla
GarancijaLifetime*

Opis izdelka

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver, J4858C (J4858C)