Hitro in varno nakupovanje

Nakup brez registracije

Dostava

samo 2,90 EUR z ddv
Nad 500 EUR brezplačna
Kontakt
Kontaktirajte nas in z veseljem
vam svetujemo pri nakupu!
Stacionarni:
+386 (0)599 50 700

Za vas smo na voljo v času:
Pon. - Čet. : 9.00 do 17:00 in pet. : 9.00 do 15.00
(preko spleta 24ur)

LC/UPC-ST OS1 Duplex 1M 0 (DF-O0361.1)

LC/UPC-ST OS1 Duplex 1M 0 (DF-O0361.1)

Redna cena: 12,35 €

Prihranek: 0,37€ (- 3.00%)

Vaša cena: 11,98 € Cena že vključuje DDV

Po naročilu
Predvidena dobava 5 - 10 dni.
Dostava samo 2,90 eur z DDV
Pošlji poizvedbo

Tehnične podrobnosti

StanjeNEW
Opis stanja
  • Novo
  • Originalna embalaža proizvajalca
  • Vsi originalni dodatki
  • Polna garancija

Opis izdelka

LC/UPC-ST OS1 Duplex 1M 0 (DF-O0361.1)